"NEJODVÁŽNĚJŠÍ VĚCÍ JE MYSLET SAMA NA SEBE. NAHLAS!"

(COCO CHANEL)

Tvorba dámských šatů je krásná stejně tak, jako umí být krásné samy ženy. 

NAVRŽENO JEN PRO VÁS

Při vytváření módního návrhu Vašich šatů musíme nejen poznat co nejlépe Vás, ale i příležitost na kterou si je chcete vzít. Co od nich očekáváte a co Vás dělá šťastnou. Každá zákaznice je pro nás novou inspirací. Když Vám bereme míry, vnímáme Vaši krásu a snažíme se ji posunout o stupeň výše. Zdůraznit Vaše přednosti a skrýt Vaše nedostatky. Po změření pro Vás připravíme návrhy. Protože exkluzivních a vkusných materiálů na dámské šaty jsou tisíce a téměř každý z nich se jinak chová, jinak se tvaruje a jinak splývá. Při tvorbě návrhu vybíráme látky takové, aby se ve výsledku chovaly přesně tak, jak potřebujeme. Oficiálně spolupracujeme s Accademia Italiana di Moda e Couture a Italtexem, kteří společně vyrábějí funkční a vkusné materiály podle návrhů vyšší italské módní školy.

RUČNÍ PRÁCE

Po odsouhlasení návrhu se konstruktérka chystá na tvorbu střihu. Ten je opět ovlivněn nejen postavou, typem šatů a Vaším přáním, ale také druhem materiálu a jeho chováním. U dámských šatů se pracuje na každém detailu a na každé drobnosti s nutným perfekcionismem. Právě kvalita šití je pro nás prioritou. Konstruktérka s Vámi společně s návrhářkou a krejčovou konzultuje veškeré detaily a připravuje jednotlivé díly šatů na první zkoušku.

PRECIZNOSTÍ K DOKONALOSTI

Šaty na Vás zkoušíme postupně, dokud každá s jednotlivých součástí přesně neodpovídá Vašim představám. Naši vizitkou je pak Vaše štěstí ve chvíly, kdy máte šaty hotové na sobě. Doba zhotovení závisí na typu šatů a náročnosti zhotovení. Mohou to být dva týdny, ale také půl roku. Investovat do Krásy se ale vždy vyplatí.