DÁMSKÝ BESPOKE SERVIS

Vítejte ve světě dámského modelového krejčovství! Bespoke šití dámských oděvů je umění, které spojuje tradiční zpracování s moderními trendy. Oděvy šité na míru jsou vyráběny s precizností a pečlivostí, aby dokonale odpovídaly vašim tělesným proporcím a osobním preferencím. Od výběru materiálu až po detaily jako jsou knoflíky a výšivky, každý krok je pečlivě promyšlen a vytváří se tak unikátní kousek, který vyniká svým stylem a kvalitou. Pořízení takového oděvu je investicí do vlastního sebevědomí a stylu, která vám poskytne nezapomenutelný pocit elegance a dokonalosti. Pokud hledáte něco výjimečného a osobitého, jste tady správně.

„JE NEMOŽNÉ, ABY MĚLA ŽENA ŠPATNOU NÁLADU, KDYŽ MÁ NA SOBĚ SKVĚLÝ OUTFIT.”(COCO CHANEL)

Mezi naše klientky patří ty nejúspěšnější ženy, stejně jako všechny ženy dobrého vkusu. Rádi tvoříme oděvy, které podpoří Vaše pracovní úspěchy, stejně jako zvýrazní Vaši krásu, eleganci a styl. 

VYSTŘIŽENO POUZE PRO VÁS

Vytváření dámských kostýmů, obleků a kabátů na míru začíná tím, že naše konstruktérka vezme přes 50 jednotlivých měr. Při braní měr sleduje, jak se pohybujete. Jaké máte držení těla. Jak stojíte, když se uvolníte. Snaží se porozumět všem Vašim přáním a obavám a naslouchá jim při vytváření návrhu tak, aby se od začátku ujistila, že budete vypadat absolutně úžasně.

RUČNÍ ZPRACOVÁNÍ

U bespoke servisu existuje specializovaná krejčová pro každý druh oděvu. Sako, vestu, sukni, kalhoty i kabát. Proces šití je u každého jiný. Z počátku je látka dle střihu vytvořeného jen pro Vás nastříhána na panely, které jsou sestehovány na první zkoušku i s připravenými vnitřními vložkami.

 Při zkouškách probíhají modelace oděvu a postupné přidávání dalších dílů a vnitřních vložek, dokud nejsme všichni s výsledným designem a siluetou spokojeni. 

ROZMAZLENÁ PŘI VÝBĚRU

Přepychově měkké kašmírové vlny, nadčasové tvídy, hedvábné saténové samety. Na výběr máme stovky vzorků látek, které dokážou osvětlit, zjemnit nebo obohatit tóny Vaší pleti. Gramáže a vazby látek, které fungují pro různá roční období, podnebí a události. 

VŠE JE O DETAILECH

Nejen oděvy jsou šité na míru, ale i samotný proces výroby přizpůsobujeme pro každou klientku.
Ať už máte jakýkoliv kus oblečení, od smokingu přes dámské business oděvy po kabát, výroba se vždy řídí stejnou praxí. Při první zkoušce na Vás modelujeme látku, která má ještě k výsledku hodně daleko. Chybí knoflíkové dírky, podšívka, detaily, šíře klop i přepnutí a švy. To vše společně přizpůsobujeme Vaší postavě, vkusu a pocitům, a to přesně podle toho, jak to vyhovuje Vám s našimi doporučeními. 
Na druhé zkoušce už se oděv více blíží ke svému konečnému vzhledu. Dolaďujeme detaily a funkční věci, které od něj očekáváte. Zkoušíme do té doby, dokud nejsme my i Vy zcela spokojeni, a až poté oděv odevzdáváme. Celkový proces trvá osm až dvanáct týdnů. Moudrá žena však umí být trpělivá a plánovat, pokud chce dosáhnout perfektního výsledku. Proto ženy většinou spěchají na své oděvy méně než muži, a o to větší z nich pak mají radost.    

UDRŽITELNOST

Plánujeme naše oděvy od začátku do konce a také do budoucnosti. Rádi se o ně postaráme po celou dobu, po kterou je budete nosit. Kvalitní věci vydrží. Naše móda na míru je zážitek, který začíná prvním dnem a přetrvává roky. Snažíme se také myslet na ekologii a udržitelnost. Pokud používáme kožešiny, jedná se vždy o kožešiny recyklované, u kterých máme ověřen jejich původ. Látky se snažíme vybírat přírodně barvené a s jasným původem rouna s tím, že při ručním šití nejsou na oblečení napnuté švy a nenamáhají se při nošení. Kvalitní látky samy o sobě vydrží dlouhou dobu a pokud oděv sedí, tak se neopotřebují. To vše společně s perfektním designem vytváří nadčasovou módu, která, pokud je dobře promyšlená dopředu, se stane stálým kusem ve Vašem šatníku. To je také samozřejmě udržitelnější pro naše životní prostředí spíše než nákup nových konfekčních věcí každý rok. Navíc oděv od nás je originál, ve stejném nepotkáte žádnou jinou ženu. 

sjednejte si schůzku