SVATBA NA MÍRU

Využijte našich zkušeností stejně jako desítky nevěst a ženichů před Vámi a svěřte nám do rukou Váš svatební den. Rádi s Vámi probereme Vaše přání a představy a navrhneme s Vámi oděvy na míru pro nevěstu, ženicha, svědky, přátelé... od těch nejstarších po ty nejmladší. Šaty šité na míru v té nejvyšší kvalitě a bespoke svatební oblek doplněný o ručně šité doplňky udělá Váš den D opravdu speciálním. Rozdíl oproti konfekci či šatům z půjčovny můžete vidět v našem portfoliu. U nás má každý oděv duši. Desítky hodin při tvorbě návrhu, výběr z těch nejvhodnějších a nejkvalitnějších materiálů, příprava střihu a jeho modelace, ruční výšivky a kompletace s doplňky – pro toto všechno je každý kus maximální originál tvořen specialisty v oboru s mnohaletou zkušeností. Vzhledem k soukromí klientů neprezentujeme většinu fotografií online. Můžete si je prohlédnout v katalogu přímo u nás. Rádi s Vámi také na místě probereme veškeré možnosti, které Vám můžeme nabídnout a můžete nahlédnout do naší dílny.

PRVNÍ SCHŮZKA

Náš svatební salon je umístěn na pražských Vinohradech v Mikovcově ulici č. 5. Můžete se k nám přijít podívat v klasické otevírací době, ale je vždy lepší si předem domluvit schůzku. Pokud si schůzku předem rezervujete, setká se s Vámi celý náš tým. Vzájemně se poznáme a seznámíme se s Vašimi přáními a požadavky. Společně probereme filozofii Vaší svatby, abychom pro Vás mohli připravit to nejlepší řešení.

DRUHÁ SCHŮZKA

Při naší druhé schůzce Vám předvedeme naše návrhy, vysvětlíme jejich myšlenku společně s tím, jak jsme k nim došli. Dle vybraných návrhů
vybereme materiály. Pečlivě prodiskutujeme ceny a časový harmonogram realizace.
Následně proběhne měření. Je nám jasné, že pro mnoho z Vás je toto první zkušenost se šitím na míru. Svěřením se do našich rukou v každé objednávce doslova stvrzujeme to, že si stojíme za návrhy připravené pro Vás. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, proto pokud nebudete na další zkoušce spokojeni, vrátíme Vám všechny dosud zaplacené peníze. Můžete si tak v klidu užít naše služby a my máme umožněno Vám bez rizika předvést pro Vás nejlepší řešení.

TŘETÍ A DALŠÍ POTŘEBNÉ ZKOUŠKY

Dále již společně pracujeme na realizaci Vašich oděvů. Je zapotřebí několik zkoušek, aby byl oděv doveden k dokonalosti. U zkoušek potřebujeme Vaši co nejlepší spolupráci. Je potřeba se připravit na to, že při časové organizaci se nám budete muset přizpůsobit. Jsme malý specializovaný tým a každý kus oděvu je originál, který vyžaduje jiné výrobní procesy a časovou
náročnost. Proto je dobré plánovat svatbu třeba i šest měsíců s předstihem. Dostaneme tak prostor i klid nutný k práci. Vy uvidíte v klidu oděv vznikat a budete se na něj těšit.

PŘEDÁNÍ

Když jsou oděvy hotové, společně se těšíme na den Vaší svatby. Týden před obřadem ještě společně zkontrolujeme, zda se Vám mírně nezměnila postava a případně oděvy upravíme. Doladíme finálně doplňky. V případě zájmu
Vám po předchozí domluvě rádi přijedeme v den svatby oděvy obléknout, zkontrolovat a ujistit se, že jste dokonalí a vše je v pořádku.

domluvte si schůzku
  • šitím šatů pro družičky

  • tvorbou svatebních dekorací na míru