ŠITÍ JEANSŮ NA MÍRU

Šití jeansů na míru je umění, které kombinuje tradiční zpracování s moderními technologiemi, aby se vytvořil jedinečný kus oděvu, který dokonale sedne na vaše tělo. Tento proces začíná výběrem kvalitního džínového materiálu, který bude sloužit jako základ pro vaše nové džíny. Poté následuje úprava střihu podle vašich rozměrů, tvaru a preferencí, abychom vytvořili dokonalou pasformu, která vám bude sedět jako druhá kůže. Během celého procesu je důležité mít na paměti, že šití jeansů na míru je individuální proces, který se přizpůsobuje vašim jedinečným potřebám a preferencím. Výsledkem je však vždy vynikající kvalita a jedinečný styl, který vám umožní vypadat skvěle a cítit se pohodlně při každé příležitosti.

Najít perfektní džíny v obchodě je téměř nemožné. Pas je příliš velký, stehna příliš úzká, kalhoty se při sezení shrnují či mají špatnou délku. Materiály bývají nekvalitní a výběr malý. U nás si můžete vybrat z rozsáhlého výběru velice kvalitních, ať přírodně či průmyslově barvených, denimů. Svěřte se nám s nedostatky, které Vás při nošení Vašich stávajících džínsů trápí a nechte nás vymyslet střihové řešení jen pro Vás. Vybrat si nitě, druky a jiné detaily dle svého přání. Zatímco u společenských bespoke oděvů je člověk lehce limitován konvencemi, u džínsů se meze pro představivost nekladou. Rádi Vám je uděláme přesně tak, jak si budete přát.

KOUZLO DENIMU

Je vyloženě zážitkem vybírat si druh, gramáž, pevnost či způsob barvení denimu. Všechny tyto prvky rozhodují o tom, jakým způsobem se výsledný oděv nosí a používá. Máme tvrdé raw luxusní bavlny barvené indigem, japonský „selvedge denim“, jemné denimy vyrobené pro E. Zegna, úplnou klasiku nebo strečové látky. Denimy, které jsme si sami vybrali a dobarvili dle našeho vkusu. K vybrané látce Vám rádi řekneme její příběh i to, jak se o oděv z ní do budoucna starat. Následně Vám vezmeme míry, připravíme střih a džíny na první zkoušku.

ZKOUŠENÍM K DOKONALOSTI

Při výrobním procesu proběhnou ještě dvě další zkoušky, obě s cílem vymodelovat oděv tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval. Po nich ručně došijeme detaily oděvu a předáme Vám jej. Poslední zkouškou je nošení oděvu. Komunikujeme s Vámi dále a řešíme, zda má oděv střihové nedostatky, pracujeme na něm tak dlouho, až se stane při nošení každodenním přínosem. Díky kvalitnímu střihu, šití a materiálům pak také dlouhodobým společníkem. Střihy si u každého klienta zakládáme. Pokud tedy budete časem chtít přesně ty stejné, rádi Vám je opět ušijeme.

domluvte si schůzku