TVORBA DÁMSKÝCH ŠATŮ NA MÍRU

Pokud jste náročná žena, která si přeje mít jedinečný kus oblečení přizpůsobený přesně její postavě a vkusu, jste na správném místě. Náš ateliér se specializuje na šití šatů na míru, které jsou vyráběny s precizností a kvalitou, aby splnily vaše nejnáročnější přání. Každý kus oblečení je pečlivě navržen a šit podle vašich individuálních měr, materiálových preferencí a stylu, aby vám dokonale seděl a zdobil vaši postavu. Jsme přesvědčeni, že naše šaty vás budou nejenom krásně oblékat, ale i zvedat váš sebevědomí a potěšit vás svým půvabem. Prohlédněte si naši nabídku a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vytvořit šaty vašich snů!

"NEJODVÁŽNĚJŠÍ VĚCÍ JE MYSLET SAMA NA SEBE. NAHLAS!"

(COCO CHANEL)

NAVRŽENO JEN PRO VÁS

Při vytváření módního návrhu Vašich šatů musíme nejen poznat co nejlépe Vás, ale i příležitost na kterou si je chcete vzít. Co od nich očekáváte a co Vás dělá šťastnou. Každá zákaznice je pro nás novou inspirací. Když Vám bereme míry, vnímáme Vaši krásu a snažíme se ji posunout o stupeň výše. Zdůraznit Vaše přednosti a skrýt Vaše nedostatky. Po změření pro Vás připravíme návrhy. Protože exkluzivních a vkusných materiálů na dámské šaty jsou tisíce a téměř každý z nich se jinak chová, jinak se tvaruje a jinak splývá. Při tvorbě návrhu vybíráme látky takové, aby se ve výsledku chovaly přesně tak, jak potřebujeme. Oficiálně spolupracujeme s Accademia Italiana di Moda e Couture a Italtexem, kteří společně vyrábějí funkční a vkusné materiály podle návrhů vyšší italské módní školy.

RUČNÍ PRÁCE

Po odsouhlasení návrhu se konstruktérka chystá na tvorbu střihu. Ten je opět ovlivněn nejen postavou, typem šatů a Vaším přáním, ale také druhem materiálu a jeho chováním. U dámských šatů se pracuje na každém detailu a na každé drobnosti s nutným perfekcionismem. Právě kvalita šití je pro nás prioritou. Konstruktérka s Vámi společně s návrhářkou a krejčovou konzultuje veškeré detaily a připravuje jednotlivé díly šatů na první zkoušku.

PRECIZNOSTÍ K DOKONALOSTI

Šaty na Vás zkoušíme postupně, dokud každá s jednotlivých součástí přesně neodpovídá Vašim představám. Naši vizitkou je pak Vaše štěstí ve chvíly, kdy máte šaty hotové na sobě. Doba zhotovení závisí na typu šatů a náročnosti zhotovení. Mohou to být dva týdny, ale také půl roku. Investovat do Krásy se ale vždy vyplatí.

sjednejte si schůzku
  • pohodlné šaty na denní nošení

  • letní šaty z tištěného hedvábí

  • plesové šaty

  • luxusní večerní šaty

  • šaty dle vašich návrhů

  • sportovní a volnočasové šaty

  • jednoduché pracovní šaty