Úpravy a opravy oděvů jsou důležitou součástí udržování kvality a vzhledu oblečení. Během nošení se může stát, že se oděv poškodí, nebo že se změní jeho velikost, a proto je nutné zajistit jeho opravu. Úpravy oblečení jsou také často potřebné, aby se oblečení přizpůsobilo individuálním požadavkům zákazníka, ať už jde o změnu délky rukávů nebo celkového střihu. Opravy a úpravy oblečení mohou být prováděny ručně nebo strojově a vyžadují odborné znalosti a zkušenosti, aby byl výsledek dokonalý. Díky úpravám a opravám může být staré oblečení opět nositelné a získat tak druhý život.

dumluvte si schůzku

PROFESIONÁLNÍ ÚPRAVY, OPRAVY A MODELACE ODĚVŮ

Díky našim zkušenostem s módním stylingem a konstrukcí střihů jsme schopni Vám poskytnout nadstandardní možnost úpravy jak Vašich oděvů, tak konfekčních oděvů z naší kolekce na míru. Pokud se rozhodnete pro úpravu svých oděvů v našem krejčovství, budeme postupovat s precizností a profesionalitou stejnou, jako u zakázkového šití. Zabýváme se i úpravami a opravami luxusních oděvů, historických oděvů, svatebních oděvů apod., také jejich rekonstrukcemi, profesionálním čištěním a žehlením.


Proces objednání a úpravy oděvů z naší konfekční kolekce je následující. Po výběru a objednání příslušného kusu oděvu proběhne měření, které může proběhnout i u Vás doma či v kanceláři. Po změření se připraví velikost oděvu, která je nejlépe vhodná k úpravě na Vaši postavu. Většinou se jedná o oděvy o číslo větší, abychom je na Vás mohli správně vymodelovat. Následně probíhá modelační zkouška. Opět buď u Vás nebo v našem salónu. Po této modelační zkoušce již oděv doručujeme přímo Vám. Díky znalostem střihových konstrukcí značek, modelů a střihů, které jsme pro Vás vybrali, díky zkušenostem našich krejčových a kvalitě šití, Vám můžeme nabídnout tuto službu v té nejlepší kvalitě.

  • s důrazem na detail

  • využíváme našich znalostí střihových konstrukcí

  • snažíme se opravit nedostatky konfekčního střihu

  • nebojíme se ani složitých úprav