MTM SERVIS - ODĚVY NA MÍRU

Tvorba Made To Measure je proces výroby dámských i pánských oděvů, které jsou přesně přizpůsobené míře a postavě zákazníka. Tento typ oděvů je vyroben z kvalitních materiálů a s využitím nejmodernějších technologií, což zaručuje vysokou kvalitu a dokonalý vzhled. Díky přesnému měření a výrobě podle specifikací zákazníka jsou Made To Measure obleky ideální volbou pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci pohodlí, kvality a stylu. Navíc, díky možnosti volby tkaniny, střihu, barev a dalších detailů, jsou Made To Measure oděvy skvělým způsobem jak vyjádřit svou osobnost a individualitu.

MY SI NAVÍC MTM VÝROBU ZPRACOVÁVÁME SAMI, VŠE PROBÍHÁ V NAŠÍ DÍLNĚ V PRAZE, MÁME TEDY KONTROLU JAK NAD KVALITOU, TAK PROCESEM A TERMÍNY VÝROBY.

MTM SERVIS

Není oblek na míru jako oblek na míru. Pokud Vám míry na konfekčně vyrobený oblek na míru MTM vezme zkušený krejčí a následně Vám oblek vymodeluje k Vaší spokojenosti, můžete za velice rozumnou cenu získat krásný oblek s perfektní fazónou z kvalitní látky, který navíc bude sedět v maximální míře, kterou tento způsob umožňuje.

CO JE MTM? 

V anglickém originále Made to Measure u nás probíhá tak, že s Vámi v příjemném prostředí našeho Tailoring Café vybereme, pro Vás vhodnou, látku a střih. Vezmeme Vám míru na Váš oblek a objednáme ho od našeho aktuálního dodavatele. Oblek tedy nešijeme my, ale je zpracován konfekčním způsobem dle námi upraveného střihu. U tohoto způsobu šití je tato prvotní schůzka velice důležitá, protože musíme zhodnotit, zda je pro Vás tento způsob výroby vhodný. Pokud máte komplikovanou postavu, může se stát, že vybereme skvělou látku a docílíme i příjemného vzhledu, ale pohyblivost v obleku a jeho funkčnost Vás bude značně omezovat. Střih se totiž nerýsuje přímo pro Vás, ale dochází pouze k úpravě střihu výrobce, který má svá omezení. Stane se tak, že Vám při první schůzce doporučíme buď bespoke proces výroby, či se domluvíme na úpravě námi vybraného konfekčního obleku na míru. Ale u většiny lidí se dá touto metodou docílit perfektního výsledku a proces přitom probíhá značně rychleji než u bespoke šití.

NEKONEČNO MOŽNOSTÍ 

Aktuálně si u nás můžete zvolit ze 780 druhů materiálů, více než 35 druhů střihů a fazón, 180 druhů knoflíků a 149 podšívek. To je přes 732 miliónů kombinací (nekonečno to tedy v pravdě není). Tvořit pak můžeme pánské obleky, košile, kabáty, blejzry nebo třeba kalhoty. Z těchto možností Vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější pro Vás. Společně s Vaší představivostí a naším odborným vedením Vám vezmeme míru a oblek vymodelujeme. Následně se oděv objedná a čekáme okolo tří týdnů na to, až jej vyrobí. Pak probíhají zkoušky, kdy Vám jej domodelováváme k Vaší i naší spokojenosti. Proces by neměl trvat déle než pět týdnů. V případě zájmu se můžeme domluvit i na express výrobě, která je pak do deseti dnů od objednávky, samozřejmě za adekvátně zvýšenou cenu.

domluvte si schůzku