"Nejodvážnější věcí je myslet sama na sebe. Nahlas!"

(Coco Chanel)

Tvorba dámských šatů je krásná stejně tak, jako umí být krásné samy ženy. 

NAVRŽENO JEN PRO VÁS

Při vytváření módního návrhu Vašich šatů pro Vás musíme poznat co nejlépe nejen Vás, ale i příležitost, na kterou si je chcete vzít. Co od nich očekáváte a co Vás dělá šťastnou. Každá zákaznice je pro nás novou kolekcí, novým postupem výroby a novou inspirací. Když Vám bereme míry, vnímáme Vaši krásu a snažíme se ji pomoci posunout o stupeň výše. Po změření pro Vás připravíme návrhy. Protože exkluzivních a krásných materiálů na dámské šaty jsou tisíce a téměř každý z nich se jinak chová, jinak se tvaruje, jinak "dýchá" a splývá při nošení. Při tvorbě návrhu vybíráme látky takové, aby se ve výsledku chovaly tak, jak potřebujeme. Oficiálně spolupracujeme s Accademia Italiana di Moda e Couture a Italtexem, kteří společně vyrábějí nádherné materiály podle návrhů vyšší italské módní školy. Dále pak s nejvyšší kolekcí materiálů od Holland & Sherry a dalšími.

RUČNÍ PRÁCE

Po odsouhlasení návrhu z Vaší strany se konstruktérka chystá na tvorbu střihu. Ten je opět ovlivněn nejen postavou, typem šatů a Vaší představou o šatech, ale také druhem materiálu a jeho chováním. U dámských šatů se pracuje na každém detailu a na každé drobnosti s nutným perfekcionalismem. Právě kvalita šití je pro nás nejdůležitější, protože se v dnešní době již moc nedostává. Konstruktérka společně s návrhářkou a krejčovskou mistrovou s Vámi konzultují veškeré detaily a připravují jednotlivé díly šatů na první zkoušku.

PRECIZNOSTÍ K DOKONALOSTI

Šaty na Vás zkoušíme postupně, dokud každá z jednotlivých součástí přesně neodpovídá Vašim představám. Naší vizitkou je pak situace, kdy odcházíte šťastná a ve chvíli, kdy máte šaty na sobě, cítíte jako by byly Vaší součástí. Doba zhotovení závisí na typu šatů a náročnosti zhotovení; mohou to být dva týdny, ale také půl roku. Investovat do krásy se ale vždy vyplatí.
Protože každá žena je nádherným originálem, tak i šaty pro ni jsou takové. Respektujeme soukromí našich klientek a neprezentujeme fotografie jejich šatů online. Máme je vyfocené u nás v krejčovství, kde si je naživo můžete prohlédnout