MODELACE - ÚPRAVA ODĚVŮ NA MÍRU

Díky našim zkušenostem s módním stylingem a konstrukcí střihů jsme schopni Vám poskytnout nadstandardní možnost úpravy jak Vašich oděvů, tak konfekčních oděvů z naší kolekce na míru.  

 

   

Pokud se rozhodnete pro úpravu svých oděvů v našem krejčovství, budeme postupovat s precizností a profesionalitou stejnou, jako u zakázkového šití. Zabýváme se i úpravami a opravami luxusních oděvů, historických oděvů, svatebních oděvů apod., také jejich rekonstrukcemi, profesionálním čištěním a žehlením. 

Proces objednání a úpravy oděvů z naší konfekční kolekce je následující. Po výběru a objednání příslušného kusu oděvu proběhne měření, které v době karantény může proběhnout i u Vás doma či v kanceláři. Po změření se připraví velikost oděvu, která je nejlépe vhodná k úpravě na Vaši postavu. Většinou se jedná o číslo větší oděvy, abychom je na Vás mohli správně vymodelovat. 

Následně probíhá modelační zkouška. Opět buď u Vás nebo v našem salónu. Po této modelační zkoušce již oděv doručujeme přímo Vám. Díky znalostem střihových konstrukcí značek a modelů, které jsme pro Vás vybrali, jejich vnitřních vložek a kvality šití, naší znalosti modelace a konstrukcí střihů a díky zkušenostem našich krejčových Vám můžeme nabídnout tuto službu v té nejlepší kvalitě. 

 

 domluvte si schůzku