MTM servis

Není oblek na míru jako oblek na míru. Pokud Vám míry na konfekčně vyrobený oblek na míru MTM vezme zkušený krejčí a následně Vám oblek vymodeluje k Vaší spokojenosti, můžete za velice rozumnou cenu získat krásný oblek s perfektní fazónou z kvalitní látky, který navíc bude sedět v maximální míře, kterou tento způsob umožňuje.

Co je MTM? 

V anglickém originále Made to Measure u nás probíhá tak, že s Vámi v příjemném prostředí našeho Tailoring Café vybereme, pro Vás vhodnou, látku a střih. Vezmeme Vám míru na Váš oblek a objednáme ho od našeho aktuálního dodavatele. Oblek tedy nešijeme my, ale je zpracován konfekčním způsobem dle námi upraveného střihu. U tohoto způsobu šití je tato prvotní schůzka velice důležitá, protože musíme zhodnotit, zda je pro Vás tento způsob výroby vhodný. Pokud máte komplikovanou postavu, může se stát, že vybereme skvělou látku a docílíme i příjemného vzhledu, ale pohyblivost v obleku a jeho funkčnost Vás bude značně omezovat. Střih se totiž nerýsuje přímo pro Vás, ale dochází pouze k úpravě střihu výrobce, který má svá omezení. Stane se tak, že Vám při první schůzce doporučíme buď bespoke proces výroby, či se domluvíme na úpravě námi vybraného konfekčního obleku na míru. Ale u většiny lidí se dá touto metodou docílit perfektního výsledku a proces přitom probíhá značně rychleji než u bespoke šití.

Nekonečno možností 

Aktuálně si u nás můžete zvolit ze 780 druhů materiálů, více než 35 druhů střihů a fazón, 180 druhů knoflíků a 149 podšívek. To je přes 732 miliónů kombinací (nekonečno to tedy v pravdě není). Tvořit pak můžeme pánské obleky, košile, kabáty, blejzry nebo třeba kalhoty. Z těchto možností Vám pomůžeme vybrat tu nejvhodnější pro Vás. Společně s Vaší představivostí a naším odborným vedením Vám vezmeme míru a oblek vymodelujeme. Následně se oděv objedná a čekáme okolo tří týdnů na to, až jej vyrobí. Pak probíhají zkoušky, kdy Vám jej domodelováváme k Vaší i naší spokojenosti. Proces by neměl trvat déle než pět týdnů. V případě zájmu se můžeme domluvit i na express výrobě, která je pak do deseti dnů od objednávky, samozřejmě za adekvátně zvýšenou cenu.

Přijďte se podívat k nám do Tailoring Café, dejte si zákusek, kávu a přesvědčte se sami!