NAVRŽENO JEN PRO VÁS

Při vytváření módního návrhu Vašich šatů musíme nejen poznat co nejlépe Vás, ale i příležitost na kterou si je chcete vzít. Co od nich očekáváte a co Vás dělá šťastnou. Každá zákaznice je pro nás novou inspirací. Když Vám bereme míry, vnímáme Vaši krásu a snažíme se ji posunout o stupeň výše. Zdůraznit Vaše přednosti a skrýt Vaše nedostatky. Po změření pro Vás připravíme návrhy. Protože exkluzivních a vkusných materiálů na dámské šaty jsou tisíce a téměř každý z nich se jinak chová, jinak se tvaruje a jinak splývá. Při tvorbě návrhu vybíráme látky takové, aby se ve výsledku chovaly přesně tak, jak potřebujeme. Oficiálně spolupracujeme s Accademia Italiana di Moda e Couture a Italtexem, kteří společně vyrábějí funkční a vkusné materiály podle návrhů vyšší italské módní školy.

RUČNÍ PRÁCE

Po odsouhlasení návrhu se konstruktérka chystá na tvorbu střihu. Ten je opět ovlivněn nejen postavou, typem šatů a Vaším přáním, ale také druhem materiálu a jeho chováním. U dámských šatů se pracuje na každém detailu a na každé drobnosti s nutným perfekcionismem. Právě kvalita šití je pro nás prioritou. Konstruktérka s Vámi společně s návrhářkou a krejčovou konzultuje veškeré detaily a připravuje jednotlivé díly šatů na první zkoušku.

PRECIZNOSTÍ K DOKONALOSTI

Šaty na Vás zkoušíme postupně, dokud každá s jednotlivých součástí přesně neodpovídá Vašim představám. Naši vizitkou je pak Vaše štěstí ve chvíly, kdy máte šaty hotové na sobě. Doba zhotovení závisí na typu šatů a náročnosti zhotovení. Mohou to být dva týdny, ale také půl roku. Investovat do Krásy se ale vždy vyplatí.