JEANSY NA MÍRU

Najít perfektní pár džínů v obchodě je téměř nemožné. Pas je příliš velký, stehna příliš úzká, kalhoty se při sezení shrnují či mají špatnou délku. Materiály bývají nekvalitní a výběr malý. U nás si můžete vybrat z rozsáhlého výběru velice kvalitních ať přírodně či průmyslově barvených denimů. Svěřit se nám s nedostatky, které Vás při nošení Vašich stávajících džínů trápí a nechat nás vymyslet střihové řešení jen pro Vás. Vybrat si nitě druky a jiné detaily dle svého přání. Zatímco u společenských bespoke oděvů je člověk lehce limitován, u džínů se meze pro představivost nekladou. Rádi Vám je uděláme přesně tak jak si budete přát. 

KOUZLO DENIMU

Je vyloženě zážitkem vybírat si druh, gramáž, pevnost či způsob barvení denimu. Všechny tyto prvky rozhodují o tom jakým způsobem se výsledný oděv nosí a používá. Máme tvrdé raw luxusní bavlny barvené indigem, japonský "selvedge denim", jemné denimy vyrobené pro E. Zegna, úplnou klasiku, strečové látky. Denimy, které jsme si sami vyprali a dobarvili dle našeho vkusu. K vybrané látce Vám rádi řekneme její příběh i to jak se o oděv z ní do budoucna starat. Následně Vám vezmeme míry, připravíme střih a džíny na první zkoušku. 

ZKOUŠENÍM K DOKONALOSTI

Při výrobním procesu proběhnou ještě dvě další zkoušky, obě s cílem vymodelovat oděv tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval. Po nich ručně došijeme detaily oděvu a předáme Vám jej. Poslední zkouškou je nošení oděvu, komunikujeme s Vámi dále a řešíme zda má oděv střihové nedostatky, pracujeme na něm tak dlouho až se stane při nošení každodenním přínosem. Díky kvalitnímu střihu, šití a materiálům pak také dlouhodobým společníkem. Střihy si u každého klienta zakládáme. Pokud tedy budete časem chtít přesně ty stejné. Rádi Vám je opět ušijeme. 

sjednejte si schůzku