JD krejčovství v roce 2021

Nejprve bych chtěl za sebe i náš tým poděkovat všem našim klientům, kteří s námi byli i v roce 2020.

Jen díky Vám jsme zde. 

V době krize, kdy se ze dne na den měnilo téměř vše, ať už možnost přijít na zkoušku z důvodu zákazu vlády nebo karantény Vaší či naší, jsme Vám vděční za to, že jste byli schopni se přizpůsobit. Byli jste ochotni počkat na materiály, u nichž se doba dodání začala měnit. Ochotně jste chodili na zkoušky či nás nechali zkoušet věci na Vás ve Vašich domovech, a to kdy bylo třeba a kolikrát bylo třeba. I přes obavu všech, co bude, jste nám svěřili do rukou Vaše objednávky. Přestáli jste s námi všechny změny, komplikace i výpadky. Zní to zvláštně, ale i když rok 2020 byl extrémně těžký a často k naštvání, posunul nás mnohem dále než roky předešlé. Odhalil všechny chyby a donutil nás je řešit. Lidé v době nedostatku začali řešit kvalitu a ne jenom cenu. V rámci spolupráce s obchodními domy a úpravami pro ně jsme získali nový okruh skvělé klientely. Sehnali jsme nové dodavatele látek. Potkali jsme a začali spolupracovat se skvělými lidmi, i když to vše bylo mnohem komplikovanější než normálně. O to víc si toho vážíme. Do roku 2021 vstupujeme s tím nejlepším týmem, který jsem si kdy uměl představit. Těšíme se na další práci a nic nevzdáváme.  

 

 Jaké jsou naše cíle?

Dále pracujeme, všechny fotky v tomto příspěvku jsou věci, na kterých jsme v lednu pracovali a nadále pracujeme. Vaše objednávky nám dělají radost, protože jde většinou o hodně zajímavé kusy. 

1.  Stávající zakázky dokončit pro naše klienty co nejdříve. Máme na to tým a během doby vládních opatření i vytvořený funkční systém. To, že je někdo z nás v karanténě a tím se na chvíli provoz omezí, už jsme se naučili překonat a fungujeme téměř stejně, jako normálně. 
2.  Zapracujeme na komunikaci. Připravujeme systém, ve kterém každý zákazník dle čísla své objednávky - variabilního symbolu, bude moci sledovat stav své objednávky včetně fotografií z výroby a bude si moci rezervovat další měření či schůzku online.
 
3. Budeme se soustředit na rozvoj osobního stylingu a úprav a oprav oděvů. Uzavřeli jsme smlouvu o spolupráci s jedním známým obchodním domem a ve chvíli, kdy vládní opatření pominou, budete moci naše profesionální služby využít při nákupu oděvů přímo na místě. Začali jsme spolupracovat s Petrem Tyityisem na osobním stylingu pro naše klienty přímo u nich doma. Rádi Vám také pomůžeme s objednáním oděvů na internetu. Změříme Vás a poradíme. 
4. Budeme dále zdokonalovat bespoke servis pro naše klienty. I my se stále učíme a každý odevzdaný kus oděvu nás posouvá zase o kus dále. 
5. Hodně nás začaly bavit jeansy na míru, flanelové košile, jednoduché hedvábné halenky a dámské sukně. Manžestrové kalhoty a chinos kalhoty v novém střihu. Budeme tyto služby dále rozvíjet. 
6. Zavádíme službu pro začínající návrháře či lidi, kteří mají skvělé nápady na své designy a značku, ale neumí si vytvořit návrhy a střihovou dokumentaci. Vzhledem k tomu, že my v tomto ohledu umíme všechno možné, od perfektního grafického návrhu oděvu, přes konstrukci střihů a jejich stupňování, až po nastavení výrobních procesů, rádi novým lokálním značkám pomůžeme. 
7. Budeme se snažit o co největší obnovitelnost našich oděvů. 
8. Lepší fotky a instagram. Vzdělávací videa. Na to se chystáme už dva roky a tento rok to už opravdu dotáhneme do konce. 
9. Nezblázníme se z krize a počkáme, budeme se těšit, až všechno špatné skončí a budeme se moci do všeho pustit zase naplno. 

Starší příspěvek Novější příspěvek


Zanechat komentář

Pamatujte, komentáře musí být před zveřejněním schváleny